Web sitemizde belirli kullanım koşulları ve politikalar çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda sizlere daha iyi hizmet sunmak adına sürdürdüğümüz kullanım koşullarımız ve politikalarımız aşağıdaki başlıklar altında toplanmıştır. Web sitemizi kullanan kişiler bu koşul ve politikaları kabul etmiş sayılır. Veri kullanımı ve KVKK ile ilgili talepleriniz için netvitaminli@gmail.com e-posta adresimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Gizlilik Politikası ‘na ulaşmak için lütfen başlığa tıklayın.

Çerez Politikası ‘na ulaşmak için lütfen başlığa tıklayın.

Kullanım Koşullarımız

Web sitemizde yer alan tüm bilgi ve görüşlerimiz sadece yol gösterme amaçlıdır ve yasal tavsiye alma olarak değerlendirilemez. Vitaminli.net, doğru ve güncel içerikli bilgiyi sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir ancak, web sitesindeki makalelerin yayımlanmasından sonra yürürlüğe girebilecek olan yasa ve mevzuatlarda yapılan değişiklikler ve/veya uygulamalardaki farklılıklar nedeniyle en güncel bilgileri ve gelişmeleri yansıtmayabilir. Bu nedenle, web sitemizdeki makalelerde ve içeriklerde hiçbir şey yasal, gerçek ve doğru bir tavsiye olarak görülmemeli ve herhangi bir karar vermeden, uygulamaya geçmeden önce veya tüm makale ve içeriklerimizde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapmadan önce alan uzmanları ile görüşmelisiniz.

Web sitesinde yer alan görsel içeriklerin tamamı telifsiz stok görsel siteleri üzerinden alınmaktadır. Emeğe saygı açısından tüm görsellerin sahiplerinin bağlantıları görsel altından verilmektedir. Bağlantı adresi verilmeyen görseller sehven unutulmuş olabilir ama yine stok görsel sitelerinden tarama yapıldığında tamamının ücretsiz ve telifsiz olduğu görülebilir.

Web sitesinde yer alan yazı, makale ve içeriklerin tamamı Vitaminli.net editörleri tarafından hazırlanmaktadır. İçerikler hazırlanırken literatür taraması yapılmakta olup özgün bir şekilde kaleme alınmaktadır. Birçok yazı, makale ve içerikte bu doğrultuda kaynak sitelere yönlendirme yapılmaktadır.

Vitaminli.net web sitesinin, yöneticilerinin ve editörlerinin tüm hakları saklıdır.